Автентична природа та першокласний сервіс Бодруму

Бодрум

Досвідчені мандрівники знають: Бодрум — це не тільки пляжний відпочинок на березі Егейського моря, але й приховані від зайвих очей місця, оточені сосновими лісами та оливковими гаями.

Наприклад, готель Amanruya на одному з схилів до півночі від курортного міста. У назві готелю Amanruya прихована його суть: у перекладі з турецької це слово означає «спокійна мрія». Ідеальне місце для релаксу в атмосфері сучасного люксу, ідеальна локація для світських інтровертів. Унікальну, розслаблену атмосферу тут створює обмежена кількість гостей, які одночасно проживають в Amanruya. Всього 36 відокремлених котеджів, виконаних у середземноморських і турецьких мотивах з меблями з цінних порід червоного дерева, ліжками з балдахінами, з власним садом з мармуровими басейнами, альтанками, лежаками та турецькими жаровнями. При бажанні на загальну територію готелю можна і зовсім не виходити.

готель Amanruya
готель Amanruya

Якщо ж для вас важливо насолодитися саме морським прибоєм, у готелі є власний гальковий пляж зі зручними лежаками. Вийти у відкрите море теж можна. Для цього батлери організують вам прогулянку на катері. Маршрут уздовж затоки Хаттат, Райської бухти, Тюркбюкю, островів Апостол і Ікіз ви регулюєте самі. Будь-якої миті ви можете попросити капітана зробити зупинку для пікніка (його заздалегідь приготує команда готелю) або, якщо захочеться, поплавати в чистій воді.

Також для тих, хто цікавиться історією приготують екскурсію в село Етрім, де виробляються оригінальні килими ручної роботи за незмінною з античних часів технологією.

село Етрім
село Етрім, килими ручної роботи

А для гостей, які захоплюються езотеричними практиками організують зустріч з майстром з тасеографії — ворожіння на кавової гущі. І, звичайно, до послуг гурманів – вечері від титулованих шеф-кухарів, які спеціально регулярно приїжджають до Amanruya з кращих ресторанів Стамбула. По їхню кухню їдуть туристи з усього світу. Так само, як і на дегустацію вишуканих вин і сирів на виноградниках Карнас, розташованих неподалік від готелю. Тут гості можуть провести цілий день в оточенні оливкового гаю і з келихом терпкого місцевого вина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *