Найпопулярніші та найкрасивіші міста Італії

Неаполь

Італія – унікальна країна Старого Світу та одна з головних археологічних, культурних та історично значущих скарбниць світу.

Буквально кожне її містечко здатне здивувати своїх гостей пам’ятками, красивими краєвидами та неповторним шармом. Але все ж таки є в Італії особливі місця, в які закохаєтесь з першого погляду і які залишають незабутнє враження для мільйонів мандрівників.

Рим. Безперечно, найкрасивішим містом Італії є його знаменита столиця. Рим займає територію легендарних семи пагорбів, а 55 його об’єктів на сьогоднішній день перебувають у списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Місто дивним чином поєднує сучасність і багатовікову культуру, а визначних пам’яток у ньому стільки, що відпустки точно не вистачить на їхній огляд. Найвідомішими з них та обов’язковими до відвідування є Колізей – найбільший античний амфітеатр; фонтан Треві; собор Святого Петра; Римський форум; Тріумфальна арка Костянтина; Пантеон; Циркус Максимус (Великий цирк); П’яцца-дель-Пополо; Іспанська площа.

Рим
Рим

Венеція. Місто засноване на 118 островах Венеціанської лагуни і зберігає таємниці багатьох поколінь. Вона схожа на декорації з романтичної казки та відома на весь світ своїми каналами, через які перекинуто понад 400 мостів. Однак, крім дивного походження, Венеція також славиться і вишуканою архітектурою. Її будівлі, церкви та мости здатні підкорити серце навіть найдосвідченішого туриста. Найбільш значущими об’єктами міста є Собор Святого Марка; базиліка Сан Марко; міст Ріальто; острів Бурано; церква Салюті; годинникова вежа; церква Іль Реденторе. Радимо відвідувати ці місця в міжсезоння – це дозволить насолодитися красою та атмосферою дивовижних куточків Італії без великих натовпів туристів.

Венеція
Венеція

Неаполь. Столиця Південної Італії – старовинне місто, яке засноване греками та розташоване на узбережжі з однойменною назвою, біля підніжжя вулкана Везувія. Особливу мальовничість цьому місцю надає навколишня природа, але, крім неймовірних панорам, місто Неаполь може похвалитися і чисельними унікальними пам’ятками архітектури. Головними культурними об’єктами міста є національний археологічний музей Неаполя; замок Кастель-дель-Ово; Королівський палац; каплиця Сан-Сіверо; площа Плебісциту; церква Сан-Доменіко-Маджоре. Крім того, місто також вважається батьківщиною піци та славиться великою кількістю ринків та магазинів.

Неаполь
Неаполь

Флоренція. Це барвисте італійське місто знаходиться на річці Арно, в провінції Тоскана. Флоренцію називають батьківщиною Ренесансу та культурною столицею Італії: вона подарувала світу безліч видатних людей, серед яких такі генії як Галілей, Мікеланджело, Леонардо Да Вінчі та Данте. Це ідеальне місце для піших прогулянок, яке на кожному кроці вражає своїх гостей шедеврами мистецтва та архітектури. Особливо красивими та цінними пам’ятками міста є собор Санта-Марія-дель-Фьоре; церква Санта-Марія-Новелла; палац Палаццо Строцці; Палатинська галерея; Національний музей Барджелло; галерея Уффіці; сади Боболі; Палаццо Пітті. Любителям шопінгу варто також відвідати район Ольтрарно, центральний ринок Сан-Лоренцо і блошиний ринок на площі Piazza dei Ciompi.

Флоренція
Флоренція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *