Болгарські міста, де пляжний сезон відкривається найшвидше

Созополь

Болгарія практично завжди була країною, яка ніколи не переставала дивувати туристів з усього світу, і багато в чому завдяки її чудовому узбережжю на Чорному морі. Пропонуємо розглянути 5 міст Болгарії, де найшвидше настає пляжний сезон.

Варна. Варну називають морською столицею Болгарії. Крім культурного життя, що кипить у театрах, кінотеатрах, оперних театрах та музеях міста, це прекрасне місто точно знає, як скористатися перевагами свого морського розташування. Своїм Морським садом, Варненським акваріумом та дельфінарієм, воно приваблює величезну кількість туристів щороку.

Варна

На північ від Варни розташовані морські курорти Св. Костянтина та Олени, Рів’єра, Золоті піски, Кранево, Албена, Балчик, Каварна, Руссалка та Шабла.

Балчик. Балчик знаходиться всього за 42 кілометри на північний схід від Варни. Курортне місто – одне з найкращих місць для відпочинку на чорноморському узбережжі Болгарії, в основному завдяки шикарному палацу, також відомому як Палац Тихого Гнізда, який знаходиться між прилеглими скелями та морем за два кілометри на південь від міста. Обов’язково прогуляйтеся прекрасною територією міста і не пропустіть чудовий вид на Чорне море з палацу.

Балчик

Бургас. Бургас – друге за величиною місто на узбережжі Чорного моря після Варни. Тут також є чудовий Морський сад, який плавно зливається із широкою пляжною смугою. Бургас – надзвичайно комфортний туристичний напрямок, тому що він пропонує всі зручності великого міста, задоволення від найчистішого моря, сонця, пляжу та морського бризу. Що найголовніше – це місто легко доступне (дорога від Софії до Бургаса займає менше 4 годин). Трохи про місто: Порт Бургас є найбільшим портом в Болгарії. Аеропорт – другим за величиною аеропортом у країні. Сьогодні Бургас великий промисловий та туристичний центр. У районі м. Бургас є мінеральні ванни, морський курорт, який пропонує всі види розваг для туристів та гостей.
Курорт Албена славиться своїми квітковими садами.

Бургас

Созополь. Созополь – досить популярне приморське місто в Болгарії, але воно не так розвинене, як багато інших курортних міст в країні. Тим не менш, воно одне з найкращих чорноморських міст. Созополь не знаходиться у списку обов’язкових місць для відвідування більшості іноземних туристів і в цьому полягає його головна перевага. Це стародавнє маленьке містечко на південному сході країни, приблизно за 35 кілометрів на південь від Бургаса.

Созополь

Несебир. Це пляжне містечко також рано відкриває пляжний сезон і в нього теж є що запропонувати своїм гостям. Несебир – надзвичайно розвинене та дуже популярне місце для відпочинку на болгарському чорноморському узбережжі. Тут на ваш вибір вам запропонують кілька готелів високого та середнього класу.

Несебир

На закінчення зазначимо, що чорноморське узбережжя Болгарії – чудове місце, де можна насолодитися сонцем, шикарними пляжами і скуштувати чудові морепродукти і все це за доступними цінами.

1 Comment

  1. Я б не рівняв Созополь і Несебр. Характеристика трохи поверхова, Несебр це в першу чергу Сонячний Берег Св.Влас,, Еленіте, Равда, Ахелой. Ідеальний клімат, Стосвно Варни слід сказати що це найбільший промисловий порт, а Бургас це такж Лукойл куди ідуть танкеии з нафтою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *