Гірськолижні курорти України

Драгобрат

Щоразу, коли ми говоримо про гірськолижні курорти, в уяві виникає лише один український регіон — мальовничі Карпати.

І дійсно, для туриста немає кращого місця для відпочинку, адже тут зібрані найрізноманітніші види дозвілля, які підходять для всіх, хто хоче добре відпочити. Українські лижні курорти можуть сміливо конкурувати з європейськими завдяки високому сервісу та неймовірній природній красі. До Карпат варто поїхати не тільки завдяки лижному спорту та іншим спортивним розвагам. Тут можна побувати на цікавих екскурсіях, смачно поїсти та закупити сувеніри. Українські гірськолижні курорти здатні забезпечити чудовий відпочинок. Ми розповімо про самі курорти і те, де можна зупинитися для відпочинку.

Буковель
Буковель
Про цей курорт чули навіть ті, хто жодного разу не бував у горах. І це не дивно, адже місцевість відома своїми розвагами та гірськолижними спусками. Варто зазначити, що у Буковелі є 62 траси, які підійдуть для новачків чи досвідчених спортсменів. Кожна траса має свої кольорові позначки, щоб туристи не заблукали між ними: синій – найлегший рівень, червоний – середній, а чорний – найскладніший. Також гірськолижний курорт обладнаний 16 гірськолижними витягами, один з них бугельний, інші – крісельні.

Драгобрат
Драгобрат
Про нього чули ті, хто любить відпочинок подалі від людей. База розташована на відстані від населених пунктів і саме там можна відчути справжній дух природи. Драгобрат вважається найвищим гірським курортом, а отже сніг у цій місцевості лежить довше. Ви можете покататися на лижах з кінця листопада до майже квітня. Сумарна довжина двадцяти відкритих трас – 10 кілометрів. Тут також є фрістайл-траси, що проходять через ліс. Для екстремалів це справжній рай.

Славське
Славське
Щороку до бази приїжджають тисячі українців та гостей країни. Саме тут функціонує найбільший підйомник довжиною в 2700 метрів. Загальна довжина 11 трас – 22 км. Місце підійде як для новачків, так і професіоналів. Варто відзначити той факт, що саме у Славському тренується олімпійська збірна з гірськолижного спорту. Часто на курорті відбуваються змагання.

Пилипець
Пилипець
Якщо вас цікавлять гірськолижні курорти Закарпаття, то Пилипець ідеально підійде. Тут неймовірна природа та красиві траси для катання на лижах та сноубордах, їхня протяжність 20 кілометрів. Відпочинок тут часто залежить від погодних умов, оскільки штучне снігове покриття відсутнє. Однак у Пилипці функціонують веб-камери, за допомогою яких можна відстежити стан траси.

Яблуниця
Вважається найбільш лояльним лижним курортом та його люблять не лише за затишність, а й за 10 гірськолижних витягів. Деякі з них знаходяться на Яблуницькому перевалі, а деякі в курортному селищі. Складність цих трас різна, тому тут комфортно почуваються туристи з різною фізичною підготовкою.

Красія
В Закарпатті є і невеликі гірськолижні курорти, наприклад, курорт Красія, де не так багато туристів навіть у сезон. Він ідеально підійде для тих, хто любить спокій і планує вчитися кататися на лижах. Хоча й професіонали знайдуть собі місце для «розгону», оскільки в Красія найдовша в Україні лижна траса — довжина 3,5 кілометра. Також на курорті є 2 крісельні витяги.

У Чернівецькій області є лижний курорт Мигово з 4 трасами, одна з яких обладнана саме для сноубордистів. Траси не дуже довгі, лише три з половиною кілометри. Однак вони дуже різноманітні і навіть є маршрути для міжнародних змагань.

В Яремче варто поїхати початківцям, адже тут облаштовано лише 2 траси та є один бугельний витяг. Місце обладнане саме для новачків. Однак у Яремчі дуже добре відпочивати сім’ям з дітьми та тим, хто не хоче витрачати багато грошей.

Плай
Гірськолижні курорти України можна зустріти у Львівській області. Курорт Плай має облаштовані 5 трас легкого, середнього та складного рівня, також тут розташовані підйомники. Зверніть увагу, що цей курорт досить новий, тому ціни тут трохи «кусаються».

Де зупинитися? Зимові Карпати приваблюють туристів, тому житлова інфраструктура пристосована саме під туристичний потік. Відпочивати у Карпатах комфортно, особливо якщо вибрати ідеальне житло. Для прикарпатських та закарпатських гостей пропонується дуже багато варіантів: класичні європейські готелі; будиночки на курортах чи базах; дерев’яні котеджі подалі від людей; готелі-музеї; гостьові двори. Варто зазначити, що для того, щоб добре відпочити, приїхавши кататися на лижах, необов’язково жити на території курорту. Для гостей пропонуються будиночки в Карпатах з комфортними умовами проживання, які підійдуть закоханим парам, компанії друзів чи сім’ї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *