Sky Cruise – повітряний лайнер, що змінить уявлення про авіамандрівки

Sky Cruise

Sky Cruise – це розкішний туристичний і революційний проект для 5000 мандрівників, який розроблений вченим Хашемом Аль-Гайлі.

По задуму, лайнер повинен перевозити 5000 людей і буде з усіма видами розкоші та зручностей: басейни, спортзали, ресторани, дитячі майданчики, готель, медичний центр, кінотеатри, театри, торгові центри… Ціле місто в повітрі , що підтримується в повітрі 20 ядерними двигунами , до яких потрібно буде дістатися літаком, оскільки він сконструйований так, щоб жодного разу не приземлятися.

У проекту є багато недоброзичливців, які сумніваються в його життєздатності через проблеми з аеродинамікою та обслуговуванням і дивуються, як такий гігант міг злетіти з землі. Інше питання, на яке потрібно відповісти — скільки коштуватиме подорож на Sky Cruise , що може бути доступно лише небагатьом. Група підприємців вирішила створити Sky Cruise, вони надихалися Титаніком . Важливо зазначити, що це концепція, яка може бути реалізована хіба що в майбутньому.

Sky Cruise не самодостатній, але його політ нескінченний, оскільки реактор забезпечує достатньо енергії, щоб літати роками . Мине багато-багато років, перш ніж щось на кшталт Sky Cruise стане реальністю, але також цікаво розуміти, що ця подія не є науковою фантастикою. 

Хотіли б політати на такому в майбутньому?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *