Навіщо Великій Британії тисячі червоних телефонних будок, якщо у всіх є мобільні телефони?

Навіщо Великій Британії тисячі червоних телефонних будок, якщо у всіх є мобільні телефони?

Незважаючи на те, що мобільні телефони витіснили стаціонарні вуличні телефони по всьому світу, Великобританія вирішила піти своїм шляхом.

Уряд взяв під захист тисячі червоних телефонних будок по всій країні.

Британський телекомунікаційний регулятор Ofcom запропонував зберегти близько 5 000 з 21 000 вуличних телефонів, які називаються у Великобританії phone boxes, обґрунтувавши це тим, що вони все ще використовуються, особливо у надзвичайних ситуаціях.

Позиція керівництва Ofcom зрозуміла навіть з огляду на те, що більшість телефонів використовуються для дзвінків досить рідко. Адже якщо «хоч один виклик зроблено дитиною, яка потрапила в біду, або жертвою нещасного випадку, або кимось, хто подумує про самогубство, цей громадський телефон може стати рятівним колом у критичний момент».

Ну а якщо говорити про сільську місцевість, там досі залишилися люди, які не користуються смартфонами та іншою бездротовою технікою.

Отже, червоні будки залишаться в регіонах з невеликою або повною відсутністю мобільного зв’язку , а також у районах, де трапляються нещасні випадки чи самогубства. Усі телефони, з яких за останній рік було здійснено понад 52 дзвінки, також будуть збережені.

З травня 2019 по травень 2020 року з телефонів до екстрених служб Великобританії було зроблено майже 150 000 дзвінків. Ще 45 000 зроблено на інші телефони довіри, наприклад, у Samaritans — організацію у Великій Британії та Ірландії, яка підтримує тих, хто потребує емоційної підтримки або піддається ризику самогубства.

За даними BT Group, раніше відомої як British Telecom, близько половини телефонних будок у Великій Британії вже знесено. При цьому більше 6500 з них знайшли нове призначення після того, як їх виставили на продаж всього за 1 фунт стерлінгів.

Деякі стали місцем для встановлення громадських дефібриляторів, а Уорлі, Західний Йоркшир, будка перетворилася на найменший музей у світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *