Що заборонено брати із собою у Дубай?

Що заборонено брати із собою у Дубай?

Дубай – одне з найпопулярніших місць відпочинку у туристів з усього світу, особливо у зимові місяці. Але краще не починати відпустку з неприємностей в аеропорту: якщо ви везете з собою щось незаконне, вас просто заарештують.

Наприкінці 2021 р. в аеропорту Дубая зупинили відому англійську телеведучу та зірку реаліті-шоу Шарлотту Кросбі. Величезних сил вартувало їй вмовити охорону, щоб не поїхати до поліцейської дільниці. Причиною всього стала одна невинна секс-іграшка у багажі зіркової діви.

Виявилося, що ввозити секс-іграшки до Об’єднаних Арабських Еміратів або доставляти їх туди — незаконно. Але секс-іграшки – не єдиний предмет повсякденного побуту, заборонений у Дубаї.

Ось деякі інші предмети, які не варто брати з собою у свою наступну відпустку до Дубаї.

Порнографія
Ввезення порнографії до ОАЕ заборонено законом, тому краще залишити її вдома.
Відео, книги та журнали можуть бути предметом ретельного вивчення та піддані цензурі.

Ліки
У Дубаї існує абсолютна нетерпимість до злочинів, пов’язаних із наркотиками, причому перелік речовин та препаратів ширший, ніж у багатьох інших країнах.

Тобто, існує цілий ряд ліків, що відпускаються за рецептом і навіть без рецепта, які абсолютно легальні, наприклад, в Україні, і через які вас можуть посадити у в’язницю в ОАЕ.

Що ж робити? Мандрівники можуть подати заявку на отримання дозволу на ввезення своїх ліків в ОАЕ через онлайн-систему, і після цього можуть взяти з собою товар, що відпускається за рецептом, на термін до трьох місяців для особистого користування.

Ще потрібно надати всі свої контактні дані, лист від свого лікаря, що підтверджує, що саме ви потребуєте ліків.

Серед заборонених, а значить, проблемних – заспокійливі препарати типу діазепаму, а також деякі безрецептурні засоби від застуди і звичайні пігулки для лікування акне: роаккутан, трамадол і кодеїн.

Олія з конопляного екстракту CBD-oil
Олія, яка є цілком законною у країнах Європи та Великобританії, під забороною в Дубаї.
Її можна знайти в різних предметах, включаючи електронні сигарети та косметику.

Алкоголь
Алкоголь у Дубаї легальний і туристи можуть купувати та пити алкоголь у ліцензованих місцях, таких як готелі, ресторани та клуби.

Ви також можете купити дешеву випивку в дьюті-фрі, але вам доведеться обмежити себе, тому що через митницю дозволяється пронести лише чотири літри спиртних напоїв або 24 банки пива.

Одяг
До трансгендерів у Дубаї негативне ставлення, одягатися як представник іншої статі заборонено.
Таким чином, хоча сам одяг цілком легальний, переодягання вважається незаконним і суворо караним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *