Автомобіль, припаркований на італійській вулиці протягом 47 років, став туристичною пам’яткою

lancia fulvia

Покинутий автомобіль, який вже майже півстоліття стоїть на одній із вулиць невеликого містечка на північному сході Італії, обріс історією та став місцевою пам’яткою, що приваблює туристів та гостей з усього світу.

За даними The Independent, 94-річний Анджело Фреголент припаркував свій світло-блакитний седан ще в 1974 році. Lancia Fulvia 1961 року випуску простояла біля газетного кіоску, яким він керував зі своєю дружиною в Конельяно – містечку північно-східної частини Італії. У розмові з Gazzettino чоловік розповів, що тримав газетний кіоск під будинком протягом 40 років разом із дружиною. Коли я відкрив бізнес, я був радий, що Lancia Fulvia припаркована перед ним. Я вивантажував газети в багажник, а потім відносив їх усередину». Після того, як пара вийшла на пенсію, вони залишили машину на тому ж місці, і з того часу транспортний засіб став частиною мальовничого міста. Як зазначив господар раритетного авто, вони справно платили податки та страховку, а от за паркування платити не довелося – воно було безкоштовним.

Туристи та місцеві жителі почали фотографуватися та робити селфі біля старого автомобіля, невдовзі зробивши його туристичною пам’яткою, оскільки знімки стали вірусними у соціальних мережах. Однак майже через п’ять десятиліть міська влада вирішила прибрати пошарпаний автомобіль. 20 жовтня його перевезли на виставку Auto e Moto d’Epoca Motorshow до містечка Падуя, приблизно за 85 кілометрів від звичного місця. Тут він посів почесне місце поряд із класичними автомобілями.

Потім «пам’ятник» відправили до майстерні для відновлення та усунення пошкоджень, що виникли внаслідок 47-річного перебування на вулиці. Як тільки його буде повністю відновлено, седан буде розміщений біля місцевої школи поряд з будинком колишніх господарів, щоб вони могли спостерігати, як туристи продовжують відвідувати місцеву пам’ятку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *