Туреччина оголосила, скільки заробила з кожного туриста у 2021 році

Туреччина оголосила, скільки вона заробила грошей з кожного туриста у 2021 році

Влада Туреччини підрахувала, скільки їм вдалося заробити з кожного туриста, у тому числі з українського – сума виявилася вищою, ніж у минулі роки.

Про це повідомив міністр культури та туризму Туреччини Мехмет Ерсой газеті Dünya.

Відповідаючи на питання про перспективи доходів від туризму цього року, турецький міністр Ерсой відповів буквально таке:

«Ми завершимо цей рік 25 мільйонами туристів та $22 мільярдами доходу від туризму. Незважаючи на пандемію, що продовжується, ми зафіксували зростання туризму на 70-80% порівняно з 2020 роком. Іспанія залишилася лише на рівні 10%. У світовому туризмі ми перевершили Іспанію та піднялися у цьому рейтингу на 5-е місце
Дохід від одного туриста раніше складав близько $630. Зараз ми наближаємося до рівнів $800-900»

Таким чином, зростання прибутку з кожного туриста в середньому склало 27-43%.

Популярний серед туристів напрямок, а саме Анталія, зафіксувала зростання турпотоку більш ніж у 2,5 рази. У період із січня по жовтень 2021 року кількість туристів, які відвідали Анталію, збільшилася на 163% і перевищила 8.61 млн. туристів. Минулого року ця цифра становила 3,27 мільйонів. При цьому безпосередньо кількість іноземних туристів збільшилась на 168% до 8,31 мільйона.

Статистика основних туристів така: Росія посіла перше місце за кількістю туристів – всього до Туреччини прибуло 3.44 млн російських туристів. На другому місці – Україна, тут приріст становив 128% та 1.25 млн туристів. На третьому місці – німецькі туристи, їхній приріст ще суттєвіший – 247%, що дало 1.16 млн туристів. Далі йдуть Польща, Казахстан, Румунія, Білорусь, Нідерланди та Молдова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *