Corona Beer відкриє свій острів біля узбережжя Колумбії

Пивна компанія планує відкрити свій власний курорт на острові біля узбережжя Колумбії наступного року.

Тут, як запевняють організатори, клієнти зможуть повністю відключитися від мобільних пристроїв із соцмережами та злитися з природою.

Острів обслуговуватиме гостей за системою «все включено». Туристам запропонують екологічно чисті місцеві продукти, відпочинок на пляжах та купання у найчистішому блакитному океані. Для проживання побудовані приватні бунгало з усіма зручностями, з незвичайних «розваг» відзначимо заняття йогою, сеанси спостереження за зірками, медитації з досвідченим наставником та багато іншого. У програмі — відвідування ферми, на якій вирощують ті самі продукти для шведського столу.

«Корона» обіцяє покрити всі витрати на відпочинок переможцям спеціального аукціону, включаючи авіаквитки вартістю 10 тисяч доларів США на компанію 10 осіб, харчування, проживання та розважальні заходи.

Дата поїздки: з 1 вересня 2022 року по 30 вересня 2023 року
Учасникам має бути не менше 18 років.
Діє для 10 осіб.
Тривалість: 6 днів/5 ночей.

Доступ на острів на термін поїздки буде відкритий лише для переможця та гостей. У вартість входить харчування, алкогольні напої та чайові офіціанти. Проживання в бунгало по 2 особи.

Бронювання необхідно підтвердити принаймні за 2 місяці, вся група повинна бути на острові в ті самі дати, тобто це не 10 окремих відвідувань. Авіакомпанію буде визначено під час бронювання. Corona допоможе у бронюванні авіаквитків.

Всім гостям острова необхідно або пройти повну вакцинацію, або надати негативні результати тестування ПЛР на COVID-19, отримані не більше ніж за 36 годин до в’їзду на острів.

Оскільки острів в даний час все ще будується, фотографії бунгало та інших об’єктів інфраструктури поки що недоступні.

Усі переможці Charitybuzz (лот №2339300) повинні дотримуватися рекомендацій щодо COVID-19, встановлених державними та місцевими органами влади, а також організаторами заходів.

Поточна ставка зараз – 10 000 доларів США, мінімальна наступна ставка – 10 500 доларів.

Доходи від аукціону підуть на користь Oceanic Global, некомерційної організації, яка займається збереженням океану. CharityBuzz оцінює остаточну вартість поїздки приблизно 50 000 доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *