Саудівська Аравія перетворить знамениті палаци на розкішні готелі

Саудівська Аравія

Саудівська Аравія запустила новий готельний бренд Boutique Group, який займеться перетворенням знакових історичних та культурних пам’яток королівства на ультра-розкішні бутік-готелі.

Нову ініціативу було оголошено принцом Мухаммедом бен Салманом бен Абдель Азізом Аль Саудом, спадковим принцом, заступником прем’єр-міністра, головою Ради з питань економіки та розвитку та головою Фонду державних інвестицій.

Основне завдання Boutique Group — відродити яскраву спадщину та культуру Саудівської Аравії, аби «створити новий та унікальний досвід гостинності», — йдеться у заяві.

На першому етапі проект зосередиться на реновації трьох історичних палаців у співпраці з приватним сектором, у тому числі палацу Аль-Хамра, який запропонує 77 номерів, у тому числі 33 розкішні палацові люкси та 44 розкішні вілли в Джидді. Палац Тувайк матиме 96 «кімнат», включаючи 40 люксів і 56 вілл. Red Palace постане перед гостями із 71 номером. Тувайк і «Червоний палац» розташовані в Ер-Ріяді.

Boutique Group вплете сучасні зручності в культуру та спадщину Королівства, надавши майбутнім гостям унікальний сервіс «ультра-класу люкс» та сприяючи розвитку місцевої економіки. Компанія також запропонує безліч висококласних послуг – від харчування до оздоровлення та ексклюзивних послуг для кожного гостя.

За словами організаторів проекту, «група розширить і без того унікальні туристичні пропозиції Королівства, зміцнить позиції Саудівської Аравії як провідного регіонального та міжнародного туристичного та культурного спрямування та зробить свій внесок у Saudi Vision 2030».

У 1971 році король Фейсал ібн Абдель Азіз Аль Сауд розпорядився передати палац Аль-Хамра як палац гостинності для найвидатніших міжнародних громадських діячів з усього світу.

«Червоний палац» вважається першою залізобетонною будівлею, побудованою в місті Ер-Ріяд у 1944 році, а палац Тувайк, створений у 1980 році, — одна з найвидатніших історичних та культурних пам’яток міста Ер-Ріяд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *