Абу-Дабі скасовує правила карантину для повністю вакцинованих туристів

Абу-Дабі

Влада емірату Абу-Дабі скасовують необхідність карантину для всіх вакцинованих мандрівників, що прибувають з-за кордону.

Рішення вступило в силу 5 вересня. Про це повідомила прес-служба уряду Абу-Дабі в Twitter.

Починаючи з 5 вересня туристи, які подорожують до столиці ОАЕ, не зобов’язані відбувати примусовий карантин після прибуття. При цьому вимога пред’явити негативний ПЛР-тест залишається.

Всі туристи повинні пройти перше ПЛР-тестування перед вильотом, друге — після прибуття, а потім здати тести на 6-й день, якщо прибули з безпечних країн, включених до «зеленого» списку, або на 4 і 8-й день — з усіх інших країн.

Перед посадкою на рейс, який іде на Абу-Дабі, від пасажирів вимагають підтвердження негативного результату ПЛР-тесту, зробленого протягом 48 годин перед вильотом. І незалежно від того, скільки триває переліт — 2 години або 11 годин — після прильоту в Абу-Дабі має пройти повторне тестування.

Вакциновані громадяни, як місцеві жителі, так і туристи, які прибувають з безпечних зон, направляються на контрольний тест на 6-й день за місцем знаходження в еміраті.

— якщо прилетіли з країн, що не входять до «зеленого» списку , повинні здавати контрольні ПЛР-тести двічі: на 4 і 8-й дні.

Нещеплені пасажири, в тому числі звільнені від вакцинації, які прибули в Абу-Дабі з «зелених» країн , направляються на додаткові ПЛР-тести на 6 і 9-й дні перебування в еміраті.

— А ось нещеплені громадяни ОАЕ, резиденти і іноземці, з інших країн , повинні пройти карантин протягом 10 днів і пройти ще один ПЛР-тест на 9-й день.

Рішення скасувати карантин для більшості мандрівників влада Абу-Дабі пояснила тим, що у всіх 7 еміратах, що входять в ОАЕ, вперше з 14 листопада зареєстровано нуль смертей, пов’язаних з COVID-19.

Нагадаємо, що 30 серпня ОАЕ відновили видачу туристичних віз усім повністю вакцинованих іноземцям. Це сталося рівно за місяць до того, як в Дубаї пройде всесвітня виставка Expo 2020.

«Зелений» список країн від емірату Абу-Дабі, що діє з 1 вересня 2021 року — всього 35, Україна в цьому списку є.

Австралія, Австрія, Албанія, Вірменія, Бахрейн, Бельгія, Бутан, Бруней, Болгарія, Угорщина, Німеччина, Греція, Гонконг, Данія, Італія, Йорданія, Ірландія, Канада, Катар, Китай, Коморські острови, Кіпр, Кувейт, Киргизстан, Люксембург , Мальдіви, Мальта, Маврикій, Молдова, Монако, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Оман, Польща, Португалія, Румунія, Сан-Марино, Саудівська Аравія, Сербія, Сейшельські острови, Сінгапур, Словаччина, Словенія, Тайвань, Таджикистан, Туркменістан, Україна, Фінляндія, Хорватія, Чеська Республіка, Швеція, Швейцарія, Південна Корея, Японія

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *