Абу-Дабі скасовує правила карантину для повністю вакцинованих туристів

Абу-Дабі

Влада емірату Абу-Дабі скасовують необхідність карантину для всіх вакцинованих мандрівників, що прибувають з-за кордону.

Рішення вступило в силу 5 вересня. Про це повідомила прес-служба уряду Абу-Дабі в Twitter.

Починаючи з 5 вересня туристи, які подорожують до столиці ОАЕ, не зобов’язані відбувати примусовий карантин після прибуття. При цьому вимога пред’явити негативний ПЛР-тест залишається.

Всі туристи повинні пройти перше ПЛР-тестування перед вильотом, друге – після прибуття, а потім здати тести на 6-й день, якщо прибули з безпечних країн, включених до «зеленого» списку, або на 4 і 8-й день – з усіх інших країн.

Перед посадкою на рейс, який іде на Абу-Дабі, від пасажирів вимагають підтвердження негативного результату ПЛР-тесту, зробленого протягом 48 годин перед вильотом. І незалежно від того, скільки триває переліт – 2 години або 11 годин – після прильоту в Абу-Дабі має пройти повторне тестування.

Вакциновані громадяни, як місцеві жителі, так і туристи, які прибувають з безпечних зон, направляються на контрольний тест на 6-й день за місцем знаходження в еміраті.

– якщо прилетіли з країн, що не входять до «зеленого» списку , повинні здавати контрольні ПЛР-тести двічі: на 4 і 8-й дні.

Нещеплені пасажири, в тому числі звільнені від вакцинації, які прибули в Абу-Дабі з «зелених» країн , направляються на додаткові ПЛР-тести на 6 і 9-й дні перебування в еміраті.

– А ось нещеплені громадяни ОАЕ, резиденти і іноземці, з інших країн , повинні пройти карантин протягом 10 днів і пройти ще один ПЛР-тест на 9-й день.

Рішення скасувати карантин для більшості мандрівників влада Абу-Дабі пояснила тим, що у всіх 7 еміратах, що входять в ОАЕ, вперше з 14 листопада зареєстровано нуль смертей, пов’язаних з COVID-19.

Нагадаємо, що 30 серпня ОАЕ відновили видачу туристичних віз усім повністю вакцинованих іноземцям. Це сталося рівно за місяць до того, як в Дубаї пройде всесвітня виставка Expo 2020.

«Зелений» список країн від емірату Абу-Дабі, що діє з 1 вересня 2021 року – всього 35, Україна в цьому списку є.

Австралія, Австрія, Албанія, Вірменія, Бахрейн, Бельгія, Бутан, Бруней, Болгарія, Угорщина, Німеччина, Греція, Гонконг, Данія, Італія, Йорданія, Ірландія, Канада, Катар, Китай, Коморські острови, Кіпр, Кувейт, Киргизстан, Люксембург , Мальдіви, Мальта, Маврикій, Молдова, Монако, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Оман, Польща, Португалія, Румунія, Сан-Марино, Саудівська Аравія, Сербія, Сейшельські острови, Сінгапур, Словаччина, Словенія, Тайвань, Таджикистан, Туркменістан, Україна, Фінляндія, Хорватія, Чеська Республіка, Швеція, Швейцарія, Південна Корея, Японія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *