Найвище в світі колесо огляду Ain Dubai

У Дубаї багато чого «най-най». Це і Бурдж-Халіфа – найвища вежа у світі, і самий завантажений аеропорт, і найбільші штучні острови, і Бурдж Аль Араб, і Dubai Mall, і найбільший в світі фонтан…

Тепер Дубаю належить ще один рекорд: 21 жовтня 2021 року прийме перших туристів колесо огляду Ain Dubai.

Колесо огляду Ain Dubai, яке відкриється 21 жовтня, має висоту 250 метрів. З верхньої точки відкривається вид на Dubai Marina і Bluewaters Island.

У новій пам’ятки багато відмінностей від звичайного колеса огляду. Так, VIP-пасажири зможуть повечеряти у власній кабінці або навіть замовити приватного бармена, який приготує будь-які напої, зрозуміло, поки колесо обертається.

Ain Dubai

Повний оберт колесо робить приблизно за 38 хвилин, а забронювати сеанс можна як на денні години, так і вночі . В очікуванні посадки на Ain Dubai пасажири подивляться гігантський «телевізор» – на велитенському світлодіодному екрані, що встановлено на колесі, покажуть основні визначні пам’ятки міста.

«Айн Дубай» перекладається з арабського як «Дубайське око». Це оглядове колесо майже вдвічі вище британського, а довжина кожної ноги колеса становить 122 метра – як у 15 двоповерхових лондонських автобусів. Колесо одночасно вміщує до 1 750 пасажирів на 48 окремих кабінах.

Айн Дубай

Ain Dubai запропонує відвідувачам кілька типів кабінок, при цьому всі вони обладнані кондиціонерами для захисту від спекотного дубайського сонця. Можна вибрати звичайний варіант з панорамними вікнами або спецпроекти з баром всередині. Є ексклюзивні кабіни для проведення особливих заходів, таких як весілля або дні народження.

Вартість квитків стартує від 130 дирхам за сеанс – приблизно 950 гривень. Місце в класі «Преміум» – 380 дирхам (2750 грн).

Зауважимо, що відкриття колеса збігається зі Всесвітньою виставкою в Дубаї, яка була відкладена в минулому році через пандемію. Dubai’s World Expo відкриється 1 жовтня і триватиме до 31 березня 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *