Шість практичних порад, як краще висипатися під час подорожей

Сон в подорожах

Щоб проблеми зі сном не завадили вашим планам, ми зібрали шість порад, як забезпечити кращий сон під час вашого наступного подорожі.

Замовляйте номер в готелі з розумом
Ніхто не може гарантувати на 100 відсотків, що саме в цьому готельному номері буде тихо і прохолодно, але підстрахуватися можна. При бронюванні номера намагайтеся уникати нижніх поверхів, коридорів біля вендінгових автоматів і ліфтів. Просто не забудьте попросити про це, заповнюючи форму «додаткових побажань» – як правило, адміністратори готелів йдуть назустріч гостю.

Покладіть у валізу предмети першої необхідності для сну
У разі, якщо у вас залишилося місце у валізі, подумайте про те, щоб взяти з дому кілька речей для більш комфортного проживання. У кожного вони свої: від медичного обладнання до звичних домашніх аксесуарів. Наприклад, такі:

  • беруші або затички для вух. Стануть в нагоді і в літаку, і в готелі, і на пляжі або у басейну – ми ніколи не знаємо, який і де буде шум. Якщо ви забули беруші, то розслабитися і заснути допоможе заспокійлива музика в навушниках з шумопоглинанням.
  • маска для сну. Незалежно від того, що саме вас турбує – сонячне світло або яскраве освітлення, маска для сну допоможе швидко заснути. Маска повинна бути легкою, без дратівної липучки і, головне, «без щілин».
  • предмети для затишку. Візьміть з собою подушку, ковдру, улюблену ароматичну свічку або інше спальне приладдя, щоб ви відчували себе більш комфортно і навіть зовсім як вдома під час подорожі.
  • медична аптечка. Тим, хто страждає розладами сну або апное, будуть потрібні спеціальні снодійні таблетки, які відпускаються за рецептом. Порада – візьміть рецепт від лікаря з собою. Щоб довести, якщо доведеться, правомірність провезення ліків через кордон.

Постарайтеся заспокоїтися
Погодьтеся, набагато важче заснути, якщо ви чимось стурбовані або засмучені. Це особливо актуально у відпустці, в умовах постійних припливів адреналіну від отриманих нових вражень.

Щоб заснути швидко і легше, потрібно розслабити голову і тіло . Можливо, це просто вправа на розтяжку, або глибоке дихання, медитація, прослуховування класичної музики, чи заспокійливих звуків лісу.

Не забувайте про звичні ритуали перед сном
Зрозуміло, що велика спокуса якомога більше часу провести поза готелем, за оглядом визначних пам’яток і прогулянками по місту, але не забудьте приділити собі достатньо часу і для звичайних процедур по зняттю стресу перед сном.

Якщо вам подобається вечорами робити записи в своєму щоденнику, читати книгу або ж просто нічого не роблячи, відмокати у ванні з чашкою трав’яного чаю, постарайтеся зберегти ці звички під час подорожі. Ваше тіло, ймовірно, звикло до усталеного повсякденного життя, тому найменше відхилення від ритуалів може утруднити засипання під час поїздки.

Побалуйте себе масажем або СПА
Навіть якщо рейс не затримали, а багаж отримано без пригод, подорож забирає багато сил. В результаті – елементарний стрес на рівному місці і… все, прощай приємний нічний сон.

Зніміть будь-яку напругу, витративши якийсь час на себе. Напевно в самому готелі або поруч з ним знайдуться сеанси масажу або спа-салон – там точно допоможуть розслабитися і позбутися від стресу.

Навіть якщо ця поїздка – ділова, увага і правильне ставлення до свого організму і сну, зокрема, підвищить вашу продуктивність, коли настане час для зустрічей та максимальної концентрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *