Мальта відкрила прийом заявок на річні візи для фрілансерів

Влада Мальти напередодні дали старт візової програмі digital nomad, що запрошує віддалених працівників з усього світу перенести свій домашній офіс на острів в Середземному морі.

Вид на проживання відкривається іноземним громадянам, які працюють віддалено і можуть продовжувати виконувати свою поточну роботу, проживаючи на Мальті протягом року. Як член Європейського союзу, Мальта вже приймає «цифрових кочівників» з ЄС, але нова програма дозволить брати участь заявникам з країн, що не входять до Євросоюзу .

«Дозвіл на проживання буде видано на один рік і може бути продовжено рішенням влади, якщо заявник відповідає встановленим критеріям», – повідомили організатори програми. Тим здобувачам, які не готові провести повний рік на Мальті, буде видана національна віза на весь термін їх перебування.

Сучасна Мальта – типове втілення середземноморської острівної держави: з залитими сонцем містами, будівлями і дахами в вохристих тонах, розслабленим і невимушеним способом життя. У той же час тут зібрані воєдино зразки архітектури світового класу, можливості для різноманітних занять на свіжому повітрі, унікальна кухня і пейзажі, які служать фоном на зйомках телепрограм і кіно. І все це – цілий рік!

Мальта, розташована між Італією і Північною Африкою – багатокультурна країна з розвинененою і самодостатньою спільнотою експатів. Англійська тут є однією з офіційних мов і навіть мовою ведення бізнесу. В країні надійна телекомунікаційна інфраструктура, більш того, саме Мальта стала першою країною в Європі з загальнонаціональної послугою мобільного інтернету 5G .

Щоб подати заяву на річну цифрову візу , необхідно пройти повну вакцинацію і пред’явити відповідний сертифікат. Ще потрібно оформити медичну страховку, яка покриває ризики на весь термін перебування, і заплатити адміністративний збір у розмірі 300 євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *