Вибираємо кращий час року для поїздки на острів Балі

Кращі місяці для відпочинку на Балі

Часто чуємо, що сезонність на Балі – поняття умовне: мовляв, тут добре в будь-який час року. Звичайно, ці люди не договорюють.Сезони на Балі є і їх два: сезон дощів з листопада по березень і сухий сезон з квітня по жовтень. Середня температура не сильно змінюється протягом усього року, залишаючись на позначці близько +26°C. А ось вологість … Під час сезону дощів на острові дуже душно…
Ми вибрали найкращий час для поїздок на Балі, в залежності від того, як саме ви хочете провести тут свою відпустку.

Високий сезон на Балі
Високий сезон на Балі триває з квітня по серпень. Число туристів починає рости в березні і значно знижується в осінні місяці. Це ж відбивається на вартості номерів в готелях: у червні, липні, серпні і вересні вона максимальна. Є ще період різдвяних свят і Нового року: незважаючи на сезон дощів, на острові багато туристів, готових платити дорого за «#сказочноебали» з шампанським і не тільки.

Сезон дощів на Балі


Дощова погода доводиться на період з листопада по березень, а найбільше опадів випадає в січні . Вологе повітря сприяє появі комарів, саме тому в зимові місяці зростає ризик захворювань, що переносяться комахами, таких як лихоманка денге і малярія. Цікавий факт: щоб відігнати комарів, місцеві жителі п’ють чай з лимонника, як з’ясувалося, ефективного натурального репеленту.
А ще джунглі і рисові поля в цей час року фарбуються в чудові зелені кольори. Повірте, це варто того, щоб побачити своїми очима.

Кращі місяці для піших прогулянок на Балі


Якщо ви збираєтеся на Балі спеціально для того, щоб побродити по острову, то потрібно приїжджати в сухий сезон. Точно така ж рекомендація тим, хто мріє взяти напрокат мотоцикл і днями колесити по острову, роблячи зупинки в потрібних місцях, і любителям повалятися на пляжі.
Просто сезон дощів занадто непередбачуваний, і планувати щось серйозне наперед в цю пору року дуже ризиковано.

Кращий час для походу на гору Батур


Гора Батур, мабуть, сама культова екскурсія на Балі. Як правило, бронювання оформляється через туристичну компанію. Її представник забирає туристів з готелю близько 2 години ночі. Підйом на вершину діючого вулкана висотою 1 717 метрів займає дві години. А на сході сонця групу пригощають курячими яйцями, звареними на вулканічному пару з кратера. Кращий час для сходження на вершину – період з травня по вересень, коли гарантована суха погода і відмінна видимість.

Коли на Балі немає натовпів туристів?
Жовтень, січень і лютий – справжнє міжсезоння на Балі. Всі три місяці офіційно є періодом дощів – найбільша кількість опадів випадає в січні, а це значить, що туристів буде мало і на пляжі, і на дайвінг. На острові спокійно, на вулицях – ні душі, лише місцеві жителі. В кінцевому рахунку, саме в жовтні, січні та лютому виникає мало не єдина можливість побачити храми без натовпів туристів, побути на самоті на пляжі і скористатися найкращими пропозиціями готелів острова.

Кращий час для відвідування Балі під час свят і фестивалів


Один з найбільш знакових фестивалів на острові – Балійський фестиваль мистецтв, який проходить в червні і липні.
День незалежності Індонезії (Харі Мердека) припадає на 17 серпня, і його відзначають парадами і урочистостями на відкритому повітрі.
10-денний галунган в честь перемоги добра над злом – «Дхарми над Адхармою», – проходить в листопаді. Майте на увазі, що у балійських індусів і у індусів в Індії різні свята. Галунган, наприклад – свято, яке не відзначається в Індії, але надзвичайно важливе для жителів Балі. Ньепі – день посту перед Новим роком – зазвичай проходить в березні, а схожий Navreh, або Ugadi, в Індії – в квітні.

Кращі місяці для пляжного відпочинку на Балі  


Кращі місяці для класичного пляжного відпочинку на Балі – травень, червень, липень, серпень і вересень. Серпень – самий сухий місяць на острові. Цей же період дуже хороший для підводного плавання і дайвінгу, так як сонячне світло проникає глибоко під воду. До недоліків поїздки з травня по вересень можна віднести тільки те, що це самий розпал сезону. Храми, пляжі, готелі та курси йоги переповнені, так що, швидше за все, тієї можливості насолодитися солодкою балійською безтурботністю, як в низький сезон, у вас не буде.

Зрештою, програму перебування на острові належить придумувати і складати вам самим: пляжі або гори, походи або храми. І, звичайно ж, зовсім не проблема, що, опинившись на казковому Балі, вам напевно захочеться всього і відразу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *