Нідерланди ускладнять безвізові поїздки з України

Нідерланди з 8 серпня знову ускладнять поїздки з України в рамках безвізового режиму, про таке рішення 26 липня оголосив уряд країни.

Зараз, оскільки Україна віднесена до категорії безпечних країн, перельоти в Нідерланди можливі з будь-якою метою, в тому числі туризму. При цьому на кордоні не потрібно пред’являти сертифікат про вакцинацію або тест на коронавірус. Досить тільки перед вильотом заповнити анкету про здоров’я в паперовому або електронному вигляді.

Згідно з новими правилами, з 8 серпня для поїздок навіть з безпечних країн за межами Євросоюзу доведеться показати сертифікат про повну вакцинацію або ж довідку про тестування на коронавірус.

Нідерланди визнають сертифікати про вакцинації наступними типами препаратів, якщо з моменту отримання останнього щеплення пройшло 14 днів:

  • Pfizer / BioNTech (Comirnaty);
  • Astra Zeneca EU (Vaxzevria);
  • Johnson & Johnson ((COVID-19 Vaccine) Janssen);
  • Moderna (Spikevax);
  • Astra Zeneca-SK Bio (Vaxzevria);
  • Serum Institute of India (Covishield);
  • Sinopharm BIBP;
  • Sinovac.

У випадку з ПЛР-тестом з моменту здачі зразка на аналіз до моменту вильоту повинно пройти не більше 48 годин. Для швидкого тесту на антиген влада встановила термін дії 24 години.

В обох випадках результат повинен бути негативним. Якщо результат виявиться позитивним, це означає, що людина захворіла COVID-19.

Від тестів звільнені діти до настання 12 років.

Перед бронюванням авіаквитків пасажирам слід враховувати можливість зміни правил в’їзду в будь-який момент. Наприклад, через зростання захворюваності COVID-19, Україну можуть перевести з категорії безпечних країн в список країн ризику. В такому випадку поїздки в Нідерланди з метою туризму знову опиняться під забороною.

Раніше повідомлялося, що Королівство відкрило з 22 липня в’їзд в країну для громадян України для будь-яких цілей подорожей без обмежень і без сертифікатів COVID-вакцинації відповідно до рекомендацій Ради ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *