На Близькому Сході будується тематичний парк на нафтовій вежі

Проект під назвою «Бурова установка» з’явиться у Саудівській Аравії. Він займатиме колосальну площу 15 гектарів.

На території зведуть сучасний плавучий тематичний парк з американськими гірками, басейнами та готелями.

На плавучій платформі у відкритому морі розпочалося будівництво унікального парку розваг. Відомо, що один із 11 ресторанів перебуватиме під водою, а повнорозмірний концертний майданчик зі сценою та танцполом оснастять за останнім словом техніки.
Колесо огляду , цілком імовірно, зможе побити рекорд Ain Dubai, що відкрився в Дубаї і заввишки 250 метрів. Адреналіну відвідувачам додасть те, що воно нависатиме безпосередньо над водою.

Гостям запропонують різні активності, включаючи картинг, зіплайн і банджі-джампінг, а також водні види спорту: катання на водних лижах і плавання з аквалангом.

Цікаво, що дістатися «Борової» можна буде лише двома способами: або по воді на катері-шатлі, або на гелікоптері. А от між атракціонами курсуватимуть спеціальні човни-гондоли.

Новий туристичний об’єкт стане першим у світі, розміщеним на промислових нафтових платформах у відкритому морі.

Офіційної дати відкриття інвестори не називають, але до кінця 2030 року планується залучати сюди щороку 100 мільйонів туристів.

Плани створення «Бурової установки» були розсекречені лише через кілька місяців після того, як Six Flags оголосила про запуск нового проекту Six Flags Qiddiya — свого тематичного парку в Саудівській Аравії з найшвидшими американськими гірками у світі. Його відкриють у 2023 році як частину нового міста, яке будується за межами столиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *