Пасажири найдовшого у світі круїзу за 9 місяців побувають у 65 країнах світу

Royal Caribbean оголосила про найтриваліший круїз по всьому світу, який пройде із заходом до 65 країн на всіх континентах.

Протягом 9 місяців величезний лайнер Serenade of the Seas здійснить кругосвітнє плавання, відвідавши сім континентів і зупинившись у портах 65 країн світу.

Подорож, як і слід очікувати, обійдеться недешево. Пасажири «Серенади морів» мають викласти від 66 000 до 112 000 доларів США кожен залежно від вибраних кают.

Організатори круїзу обіцяють при цьому, що туристам гарантується справжній п’ятизірковий рівень проживання, харчування та інших сервісів. Тобто майбутній захід коштує своїх грошей.

294-метрова Serenade of the Seas має 13 палуб і може вмістити одночасно 2476 гостей. На борту є променад, стіна для скелелазіння, театр та навіть поле для міні-гольфу.

Круїз стартує до Майамі, потім судно попрямує до Карибського моря, щоб відкрити Центральну та Південну Америку. Заплановано зупинки у Бразилії та Аргентині.

Загалом буде відвідано 150 відомих та маловідвідуваних туристичних місць, включаючи міста та порти Гренландії, Марокко, Японії, Індії та Перу. Круїз охопить 11 чудес світу, наприклад, відвідування Тадж-Махал та Мачу-Пікчу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *