Влада Мальдів затвердила новий розмір податку на виліт з країни

Туристів, які планують поїздку на Мальдіви в наступному році, чекають додаткові витрати. Починаючи з 1 січня 2022 року — в рік 50-річчя туризму в країні — пасажирам доведеться заплатити збір за те, щоб покинути архіпелаг.

11 липня президент Мальдівської Республіки Ібрагім Мохаммед Соліха підписав поправку до Закону про податки і збори в аеропортах країни. Нагадаємо, в даний час з клієнтів авіакомпаній, що вилітають з Мальдівських островів, стягується плата в розмірі 25 доларів США «за обслуговування в аеропорту». Новий податок на виїзд , який повинен бути сплачений в доларах США, замінить цей збір в наступному році. 

Згідно з текстом документа, пасажири, що вилітають з будь-якого аеропорту країни, в тому числі місцеві жителі, обкладаються новим податком. При цьому громадяни Мальдів заплатять менше, ніж іноземці. Тариф для тих, хто летить в салоні економ-класу нижче, ніж в бізнес і першому класах, не кажучи вже про приватну авіацію.

За даними мальдівського новинного агентства Raajje, з 1 січня 2022 року на Мальдівах вводиться наступний розмір податку на виїзд для різних категорій мандрівників:

Для пасажирів економ-класу: 12 доларів США — місцеві громадяни; 30 доларів — іноземці;

Для пасажирів бізнес-класу: 60 доларів США;

Для пасажирів першого класу: 90 доларів;

Приватні бізнес-джети: по 120 доларів з кожного пасажира

Податок не стягуватиметься з власників дипломатичних паспортів та дітей віком до 2 років.

Але і це ще не всі новини.

З усіх пасажирів, що вилітають з міжнародного аеропорту (MLE) — головного аеропорту Мальдів, буде стягуватися додаткова плата «на розвиток аеропорту» в розмірі 25 доларів США. За сумою — те саме, що було раніше, але, по суті, це не колишня «плата за обслуговування в аеропорту».

Таким чином, мінімум, 12 доларів США заплатить місцевий житель, що вилітає «економом» з якого-небудь другорядного аеропорту. А максимум попросять з ВІП-пасажира приватного рейсу — 145 доларів.

Оплата податку на виліт буде проводитися авіакомпанії, яка далі передасть гроші аеропорту. Саме аеропорт несе відповідальність за відрахування уряду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *