Влада Мальдів затвердила новий розмір податку на виліт з країни

Туристів, які планують поїздку на Мальдіви в наступному році, чекають додаткові витрати. Починаючи з 1 січня 2022 року – в рік 50-річчя туризму в країні – пасажирам доведеться заплатити збір за те, щоб покинути архіпелаг.

11 липня президент Мальдівської Республіки Ібрагім Мохаммед Соліха підписав поправку до Закону про податки і збори в аеропортах країни. Нагадаємо, в даний час з клієнтів авіакомпаній, що вилітають з Мальдівських островів, стягується плата в розмірі 25 доларів США «за обслуговування в аеропорту». Новий податок на виїзд , який повинен бути сплачений в доларах США, замінить цей збір в наступному році. 

Згідно з текстом документа, пасажири, що вилітають з будь-якого аеропорту країни, в тому числі місцеві жителі, обкладаються новим податком. При цьому громадяни Мальдів заплатять менше, ніж іноземці. Тариф для тих, хто летить в салоні економ-класу нижче, ніж в бізнес і першому класах, не кажучи вже про приватну авіацію.

За даними мальдівського новинного агентства Raajje, з 1 січня 2022 року на Мальдівах вводиться наступний розмір податку на виїзд для різних категорій мандрівників:

Для пасажирів економ-класу: 12 доларів США – місцеві громадяни; 30 доларів – іноземці;

Для пасажирів бізнес-класу: 60 доларів США;

Для пасажирів першого класу: 90 доларів;

Приватні бізнес-джети: по 120 доларів з кожного пасажира

Податок не стягуватиметься з власників дипломатичних паспортів та дітей віком до 2 років.

Але і це ще не всі новини.

З усіх пасажирів, що вилітають з міжнародного аеропорту (MLE) – головного аеропорту Мальдів, буде стягуватися додаткова плата “на розвиток аеропорту” в розмірі 25 доларів США. За сумою – те саме, що було раніше, але, по суті, це не колишня «плата за обслуговування в аеропорту».

Таким чином, мінімум, 12 доларів США заплатить місцевий житель, що вилітає «економом» з якого-небудь другорядного аеропорту. А максимум попросять з ВІП-пасажира приватного рейсу – 145 доларів.

Оплата податку на виліт буде проводитися авіакомпанії, яка далі передасть гроші аеропорту. Саме аеропорт несе відповідальність за відрахування уряду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *