З аеропорту Риму до центру міста можна буде дістатися за 15 хвилин

Повітряне таксі

Пасажири, які прилетіли до Риму, зможуть піднятися у повітря та долетіти до центру міста на таксі. Щоправда, це станеться не раніше 2024 року.

Якщо проект між компанією, що управляє головним аеропортом Італії, та німецьким стартапом стартує за розкладом, то час у дорозі до центру Риму скоротиться до 15 хвилин . Зараз, щоб доїхати до Колізею дорогою на звичайному таксі, знадобиться не менше 45 хвилин.

Стартап Volocopter сподівається зробити аеропорт Фьюмічіно дебютним майданчиком для свого дітища – двомісного повітряного таксі з лопатями. Обіцяють, що апарат буде на 100 відсотків екологічним. У рух його приведуть електричні акумуляторні батареї, злітати і приземлятися апарат зможе вертикально і, що важливо, практично беззвучно.

Планується, що первісна вартість поїздки становитиме близько 150 євро. Однак у міру того, як послуга стане популярною, тариф швидше за все знизиться.

Компанія Volocopter, заснована в 2011 році, протягом трьох років розраховує отримати ліцензію на комерційні польоти від Європейського агентства з авіаційної безпеки (EASA), а потім розпочати практичну діяльність із перевезення пасажирів.

Рим вважається третім за рахунком європейським містом, що найбільше підходить для розвитку повітряних таксі, після Парижа і Берліна. У столиці Франції Volocopter сподівається запустити сервіс до Олімпійських ігор 2024 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *